• Slider 5

Misja Learning Open Space (L.O.S.)

Learning Open Space (L.O.S.) to zaawansowana platforma edukacyjna dedykowana studentom Wyższej Szkoły Finansów i Informatyki. Naszą ambicją jest, by L.O.S. stała się miejscem do poszerzania horyzontów, wymiany poglądów, inspiracji, a przede wszystkim uczenia się i rozwoju.
Chcemy, by L.O.S. nie miało granic: by było przestrzenią o rozrastających się ambitnych możliwości i cennych zasobów. Dlatego współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin przygotowując materiały, które sukcesywnie będziemy udostępniać, a także będziemy otwarci na inicjatywy naszych Studentów i innych Uczestników tego projektu.  
Fundamentem Learning Open Space jest otwartość na nowe zakresy wiedzy, nowatorskie sposoby uczenia się, komunikacji i interakcji, a przede wszystkim rozwoju. Dlatego dołożymy wszelkich starań, by oferta L.O.S. czerpała z wielu dziedzin wiedzy wzbogacając ofertę dla Uczestników. 

Learning Open Space to przede wszystkim miejsce uczenia się: studiowania, badania, testowania, czytania, słuchania, spotkań. Znajdziecie profesjonalnie przygotowane materiały dydaktyczne oraz kadrę ekspertów dostępnych on-line

Learning Open Space jest "organizmem żywym": wzrasta i rozwija się w miarę interakcji Uczestników. Jesteśmy otwarci na sugestie i możliwość współtworzenia nowych zasobów. 

Learning Open Space - tworzymy ją z Wami i dla Was.  

 

Script logo